Boğa - Oğlak Burcu Uyumu

Boğa ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Boğa - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Boğa - Oğlak Burcu Uyumu

Boğa Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu

Oğlak ve Boğa arasında olumlu, uyumlu bir ilişki söz konusudur. Sabırlı ve duygusal yönleri ön planda olan Oğlak burcu bu anlamda Boğa burcunu oldukça iyi yönde etkileyecektir. Bu burçtaki kişilerin bir kişiyi sevdiğinde yapamayacağı bir şey yoktur. Sevdiği kişiye her durumda destek olur, sahip çıkar. Oğlak burcu kendisini ifade etme konusunda biraz zorluk çekebilir. Sahiplenme duygusu üst düzeydedir kıskançlık gibi belirgin özellikleri vardır. Oğlak burcu insanı tam anlamıyla güven verir. Boğa burcuna sahip insanın ihtiyacı olan güven ve sahiplenme duygusunu fazlasıyla tatmin eder. Oğlak burcundakiler ise sabırlı ve güçlüdür, çalışmak, para kazanmak onun işidir diyebiliriz bu da Boğa’nın kendisini huzurlu ve güvende hissetmesini sağlayıp Oğlak burcuna sahip kişiye bağlanmasına neden olabilir. Sadece Oğlak biraz karamsardır böyle bir durumda Boğa sevecen ılımlı tavırlarıyla Oğlak’ı etkisi altına alır ve yatıştırır. Boğa burcu insanı Aslan burcu insanına göre daha ılımlı tavırlara sahiptir.

Boğa burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Boğa Burç Uyumu

Boğa burcunuzun taşını öğrenin: Boğa Burç Taşları

Açıklamalar: Boğa - Oğlak Burç uyumu, Boğa Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Boğa Oğlak İlişkisi açıklanmaktadır.Yorumlar

Güler - 2.05.2020 14:47:52

Tam biz dogru ya


Anonim - 24.10.2020 23:47:36

Boğa burcu ve gerçekten çok uyumluyuz hemen hemen her düşüncemiz uyuşuyor şuandan onla güzel ve uzun yıllar birliktelik düşünüyorum umarım her şey iyi olur seviyorum seni.
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar