beyda yapi

İstanbul - Avrupa ili FATİH ilçesinde faaliyet gösteren beyda yapi firması bilgiler yer almaktadır. beyda yapi firması Elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02126215271 olup zeyrek mah. nevşehirli ibrahim paşa cad. no.18 fatih-istanbul adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

BEYDAYAPİ ELEKTRİK İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ

Faaliyet Konusu: Firmamız yılların tecrubesi ile elektrik malzemeleri toptan parekende satışı elektrik aydınlatma dekarasyon plan proşe taahüt alarm kamera sistemleri yapı malzemeleri toptan ve parekende satışı kat karşılığı inşaat yapımı müteahhit hizmetleri ile ugraşmaktadır.
Telefon: 02126215271
Web Sitesi:
Faks: 02125345769
Adres: zeyrek mah. nevşehirli ibrahim paşa cad. no.18 fatih-istanbul   FATİH / İstanbul - Avrupa
   

BEYDAYAPİ ELEKTRİK İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"BEYDAYAPİ ELEKTRİK İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar