Başak - Terazi Burcu Uyumu

Başak ve Terazi arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Başak - Terazi burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Başak - Terazi Burcu Uyumu

Başak Burcunun Terazi Burcu ile olan uyumu

Başak burcu ve Terazi burcunun ilişkisi uyumlu bir ilerleyiş gösterebilir. Başak burcu insanı akıllıdır, daima sevecendir, güvenilir olmaları ön plandadır ve tabi ki detaycı oluşları gözle görülür, elle tutulur şekildedir. Burçlar arasında en başarılı olan Başak burcu hasat zamanında dünyaya gelmiştir. Çalışkanlıkları ile dikkat çekmeleri de buna bağlıdır. Başak burcunun bu azmi, çalışma hayatında güzel bir ilerleyiş sürdürmesi Terazi burcunu çok fazla etkiler. Bu ikilinin uyumu için neredeyse 10 üzerinden 8 verilebilir. Çünkü bu ikilinin inanılmaz uyumu geçer not almayı hak eder derecededir. Başak burcu toprak burcuna mensuptur. Terazi burcu ise hava grubuna mensup. İlişkinin başlangıcını atlattıkları taktirde ilerleyiş iyi olacaktır. İlişki uzun soluklu olacak hatta büyük olasılık evlilik ile sonuçlanacaktır. Terazi burcu insanı gezmekten mutluluk duyar. Dışa dönüktür. Eğlenmek, eğlenceli ortamlarda bulunmak onu etkiler. Fakat başaklar için aynı durum söz konusu değildir maalesef. Başak burcu insanı eğlenmenin yanı sıra çoğunlukla çalışmaktan haz duyar. Başarı, taktir edilme duygusu onları çok fazla etkiler. Terazi burcu, Başak burcunun net tavrından hoşlanmayabilir. Bir süre sonrasında sıkılmaları büyük olasılıktır. Eğer gerçek aşkı yakalarlar ise bu onları birbirine bağlayacak ve güçlendirecektir. Bu ilişki için bir umut bulunmaktadır.


Başak burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Başak Burç Uyumu

Başak burcunuzun taşını öğrenin: Başak Burç Taşları

Açıklamalar: Başak - Terazi Burç uyumu, Başak Burucu Terazi burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Başak Terazi İlişkisi açıklanmaktadır.

 Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar