Başak - Oğlak Burcu Uyumu

Başak ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Başak - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Başak - Oğlak Burcu Uyumu

Başak Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu

Başak ve Oğlak burcu kişileri aralarında uyumu yakalayabilirler. Başak burcu insanı zeki, sempatik, niyeti iyi olan ve detaycı bir yapıya sahiptir. Birini sevdiği taktirde son derecede güvenilir olacak olan Oğlak burcu sadık kalmakta başarılı olacaktır. Sakin bir yapıları olduğu ve kolay kolay sinirlenmedikleri gözükse bile sinirlendiklerinde tozu dumana katarlar. Oğlak burcu kadını da erkeği de kendini ifade etme konusunda fazlasıyla başarılıdır. Yalın bir dile sahip olan bu burçtaki insanları dışarıdan genellikle sivri dilli, hazır cevap olarak da tanıtırlar. Oğlak burcu son derecede düşüncelidir. Her detaya ayrı ayrı önem verir. Gerçekten aşık olduğu taktir de yapmayacağı şey yoktur denen burçlar arasındadır.Oğlak burcu zor seven fakat sevdiğinde karşı tarafa her anlamda destek olan bir burçtur. Saygı görmek onların en dikkat ettiği, en çok önem verdiği detaydır. Başak burcunun detaycı bir yapısı vardır bu sebepten dolayı evlilikleri uzun sürebilir. Başakların bu durumu Oğlakları biraz ürkütebilir. Oğlaklar sabırsız olduğundan dolayı net ve hızlı gelişen olaylar karşısında hoşnut olurlar. Huzurlu bir birlikteliğiniz olabilir. Başak burcu kuşkularından arınıp evlenme kararı aldığı taktirde Oğlağı derinden etkiler ve inanılmaz bir birliktelik ortaya çıkar. Uyum yakalanır.

Başak burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Başak Burç Uyumu

Başak burcunuzun taşını öğrenin: Başak Burç Taşları

Açıklamalar: Başak - Oğlak Burç uyumu, Başak Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Başak Oğlak İlişkisi anlatılmaktadır.
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar