Bankpozitif Kredi Hesaplama


Bankpozitif kredi hesaplama ve kredi çeşitleri ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Bankpozitif "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim sağlamak ve Bankpositif kredileri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Bankpozitif  Kredi Hesaplama

Bankpozitif hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

İhtiyaç Kredisi: İnternet sitemiz üzerinden tüm kredi sürecini kendiniz tamamlayabilirsiniz

Ev Teminatlı Kredi: Her türlü bireysel veya mesleki ihtiyaçlarınız için size ya da bir yakınınıza ait evi veya iş yerini teminat gösterip 5 yıla varan vade seçenekleriyle Ev Teminatlı Kredi'den faydalanabilirsiniz.

Konut Kredisi: Eve Kredi kredisinde maksimum vade seçeneği 120 ay'dır. Bu kredi sadece TL cinsinden kullanabilirsiniz. Kredi konusu evin eksperce belirlenen değerinin %70'ine kadar kredi kullanabilinir. Sadece mesken alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. Eve Kredi ürününde erken ödeme ve erken kapamalarda ödenen tutar üzerinden %2 ücret tahsil edilmektedir. Teminatı oluşturan ev için DASK ve Konut Sigortası, kredi kullanan için Hayat Sigortası yaptırılır.

Araç Kredisi: 4x4 ve lüks araç segmentinde, aracın kasko değerinin %70'ine kadar kredilendirme ve 60 aya varan vade seçeneği mevcut. 0 km taşıtlarda anahtar teslim değerinin %80'ine kadar, 60 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır."Balon ödeme" ve "ödemesiz dönem" gibi farklı ödeme seçenekleri. Satın alacağınız araca kasko, size de ferdi kaza sigortası.

Bankpozitif Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Nüfus Cüzdanı
İkametgâh veya fatura

Bankpozitif Bireysel Kredi başvurusu:

Adrese Teslim Kredi hizmeti ANKARA, AYDIN, BALIKESİR, BURSA, DENİZLİ, KOCAELİ, MANİSA, SAKARYA, İSTANBUL, İZMİR illerinde ikamet eden bireylere yönelik sunulmaktadır.

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu Sorgulama

Kategori:

Açıklamalar: Bankpozitif Bankası Kredi Hesaplama, Bankpozitif Kredi sorgulama, Bankpozitif Bankası, Bankpozitif Kredi Faiz Oranları bilgisini öğrenebilirsiniz.Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar