Avrasya Elektrik

İstanbul - Anadolu ili ATAŞEHİR ilçesinde faaliyet gösteren Avrasya Elektrik firması bilgiler yer almaktadır. Avrasya Elektrik firması Elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02166611885 olup Mimar Sinan Mah. Yedpa Tic. Mrkz. G- Cad. No:174 Ataşehir/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Avrasya Elektrik

Faaliyet Konusu: Avrasya elektrik, 1998 yılında hizmete başlamış, sektöründe tecrübeli personel ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa sürede birçok önemli projeye imza atmıştır. Öncelik olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız tesisat, taahhüt, aydınlatma, plan proje, ürün satışı ve bir çok elektrik alanının yanı sıra 7/24 arıza servisiyle de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hem kendi sağlığınızı hem tesisatınızın sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız Avrasya Elektrikle çalışan memnun müşterilerimiz kervanına sizde katılın
Telefon: 02166611885
Web Sitesi:
Faks: 02166611885
Adres: Mimar Sinan Mah. Yedpa Tic. Mrkz. G- Cad. No:174 Ataşehir/İstanbul   ATAŞEHİR / İstanbul - Anadolu
   

Avrasya Elektrik firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Avrasya Elektrik" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar