AVON TEMSİLCİ GİRİŞ SAYFASI

Avon Temsilci girişi

Avon temsilci sayfasına nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki bu sayfada bulunan bağlantıdan Avon Temsilci Giriş sayfasına ulaşarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Aboneliğiniz ile ilgili bir çok hizmeti hesabınızdan yapabilirsiniz.

Avon temsilci giriş sayfasına ulaşmak için Tıklayınız

Avon Temsilci Şifremi Unuttum?

Avon temsilci şifrenizi unuttuysanız temsilci giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum bağlantısından şifre hatırlatma işlemi yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada gerekli güvenlik kontrollerinin yapılabilmesi için Avon Temsilci numaranızı ve doğum tarihinizi girmeniz istenecektir. Temsilci numaranızı 8 hane, doğum tarihinizi 2 hane gün, 2 hane ay ve 4 hane yıl şeklinde girmelisiniz. Girdiğiniz bilgiler kontrol edildikten sonra siteme giriş yapmanızı sağlayacak Temsilci şifreniz, tercihinize göre sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize ya da kısa mesaj olarak cep telefon numaranıza gönderilecektir.

Temsilcilik

Avon temsilcisi olmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Kendi işinizin patronu olursunuz ve ek geliriniz olur. Temsilci olmak için Avon internet sitesinde bulunan temsilci başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Temsilci olmadan da online ürün siparişi verebilirsiniz. Sipariş ve satın alma süreci 6 adımdan oluşmaktadır. 1. adımda sipariş vermek istediğiniz ürünleri seçip alışveriş sepetine eklemelisiniz. 2. adımda ürünleri teslim almak istediğiniz iletişim ve adres bilgilerini girmelisiniz. 3. adımda girmiş olduğunuz adrese en yakın temsilciyi seçmelisiniz. 4. adımda siparişinizi temsilciye göndererek onaylıyorsunuz. 5. adımda temsilci siparişinizi onayladıktan sonra sizinle iletişime geçerek sipariş teslim yeri ve saatini belirleyeceksiniz. 6. adımda temsilciden ürünü teslim alacaksınız ve ödemenizi yapabileceksiniz.


Avon Kataloğu   Avon Temsilci Sipariş
Avon Katalogları   Avon Temsilci Sipariş Verme

 

Avon temsilci giriş sayfasından yapabileceğiniz işlemler: Avon Temsilci girişi, Avon Şifre değiştirme, Avon Temsilci girişi sipariş, Avon temsilci girişi alışveriş işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Kategori: Firmalar / Avon / Avon Temsilci Girişi

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar