AVON TEMSİLCİ GİRİŞ SAYFASI

Avon Temsilci girişi

Avon temsilci giriş sayfasından giriş yaparak üyeliğiniz ile ilgili bir çok işlemi yapabilirsiniz. Eğer Avon temsilcisi değilseniz sitede bulunan online üyelik formu ile temsilci olabilirsiniz. Temsilci olarak giriş yapıp kataloglara erişebilir, sipariş verebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Avon temsilci giriş sayfasına ulaşmak için Tıklayınız

Avon Temsilci Şifremi Unuttum?

Avon temsilci şifrenizi unuttuysanız temsilci giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum bağlantısından şifre hatırlatma işlemi yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada gerekli güvenlik kontrollerinin yapılabilmesi için Avon Temsilci numaranızı ve doğum tarihinizi girmeniz istenecektir. Temsilci numaranızı 8 hane, doğum tarihinizi 2 hane gün, 2 hane ay ve 4 hane yıl şeklinde girmelisiniz. Girdiğiniz bilgiler kontrol edildikten sonra siteme giriş yapmanızı sağlayacak Temsilci şifreniz, tercihinize göre sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize ya da kısa mesaj olarak cep telefon numaranıza gönderilecektir.

Temsilcilik

Avon temsilcisi olmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Kendi işinizin patronu olursunuz ve ek geliriniz olur. Temsilci olmak için Avon internet sitesinde bulunan temsilci başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Temsilci olmadan da online ürün siparişi verebilirsiniz. Sipariş ve satın alma süreci 6 adımdan oluşmaktadır. 1. adımda sipariş vermek istediğiniz ürünleri seçip alışveriş sepetine eklemelisiniz. 2. adımda ürünleri teslim almak istediğiniz iletişim ve adres bilgilerini girmelisiniz. 3. adımda girmiş olduğunuz adrese en yakın temsilciyi seçmelisiniz. 4. adımda siparişinizi temsilciye göndererek onaylıyorsunuz. 5. adımda temsilci siparişinizi onayladıktan sonra sizinle iletişime geçerek sipariş teslim yeri ve saatini belirleyeceksiniz. 6. adımda temsilciden ürünü teslim alacaksınız ve ödemenizi yapabileceksiniz.


Avon Kataloğu   Avon Temsilci Sipariş
Avon Katalogları   Avon Temsilci Sipariş Verme

 

Avon temsilci giriş sayfasından yapabileceğiniz işlemler: Avon Temsilci girişi, Avon Şifre değiştirme, Avon Temsilci girişi sipariş, Avon temsilci girişi alışveriş işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Kategori: Firmalar / Avon / Avon Temsilci Girişi

Açıklamalar: Avon Mayıs 2021 Kataloğu, Avon Haziran 2021 Kataloğu, Avon Temmuz 2021 Kataloğu, Avon Ağustos 2021 Kataloğu
Yorumlar

Usul - 19.08.2018 00:34:42

Sipariş veriyorum katalog zorunluluğu var ben zaten ihtiyacım olan kataloğu sipariş veriyorum bazende dalgınlıkla unuyorum oyüzden kazandığım hediyeyide alamıyorum zaten doğru düzgün kazanamıyoruz


NURAY - 27.12.2018 11:07:29

Bende Avon satıyorum temsilciyim ama ambalajlarından şikayetçi müşteri.


Esmer melek - 8.03.2019 00:38:23

Avona üye olmak isteyen arkadaşlar bana ulaşın yardımcı olayım.


esra - 12.11.2019 00:04:13

Bence siz bu söylenenler inanmayın kazanç ta var hediyede.


Damla - 11.03.2020 20:22:09

Avon hayattır.


Nejla - 1.05.2020 01:46:34

Cnn ben de temsilciyim ve çok ta memnunum eğer üye olmak isteyen olursa yazsin kesinlikle korkmanıza gerek yok hem kazanç hem hediye var ve üstelik ihtiyaçlarınızı da karşılıyorsun? yani eksikleri
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar