AVON Mobil


Avon tarafından yeni çıkarılan mobil uygulaması ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Avone kataloglarına erişebilir, online alışveriş yapabilirsiniz. Apple AppStore ve Google Play mağazasından indirebileceğiniz uygulamanın indirme bağlantıları aşağıdadır.

iPhone ve iPad bağlantısı için: AppStore'den indir

Android cihazlar için bağlantı: Google Play'den indir.


Avon Mobil uygulaması ile AVON Temsilcileri hem de AVON Müşterileri, ürün ve fırsatlara kolayca ulaşacak, kendine en yakın Avon Temsilcisi’ne siparişini anında iletebilecek. Uygulama ile;  İşinizi online yöneterek, yeni kazanç fırsatları yaratabilir, mevcut ve yeni müşterilerinizin sizi kolaylıkla bulmasını sağlayabilir, AVON yenilikleri ve fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Avon Kataloğu   Avon Temsilci Girişi
Avon Kataloğları   Avon Temsilci Girişi, Avon temsilci girişi sipariş işlemleri ve Avon temsilci girişi alışveriş
     
Avon 2023 Katalogları   Avon Temsilci Sipariş
Avon 2023 Katalogları   Avon Temsilci Sipariş Verme
     
    Avon Mobil
    Avon Mobil Uygulaması

 

Açıklamalar: Avon.com.tr, Avon Mobil indir, Avon Katalogları, Avone iPhone, iPad, Android, Avon Fiyatları, Avon Katalog sorgulama


Kategori: Firmalar / AvonDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar