AVON - www.avon.com.tr


Avon ile ilgili bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Avon temsilci girişi ve temsilcilik ile ilgili bilgiler ve güncel katalogların listesine de ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

AVON SIK SORULAN SORULAR

Kayıt ve Şartlar

www.avon.com.tr ya da Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Tic. A.Ş. tarafından işletilen herhangi bir internet sitesini kullanarak, belirtilen kullanım şartlarına uyacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız. Eğer bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen Avon'un internet sitelerini kullanmayınız. Avon bu kayıt ve şartları kısmen ya da tamamen, herhangi bir zamanda, açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir. Avon'un internet sitelerine girmeden önce bu kayıt ve şartları kontrol etmelisiniz.


Kısıtlı Kullanımlar

Avon'un internet sitesi, internet sitesinin sahibi olan Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Tic. A.Ş tarafından işletilmektedir. (Metinde 'AVON', 'biz', 'bize' ve 'bizim' olarak atfedilmişitir.) Avon internet sitelerinin telif hakları Türkiye telif hakları yasalarına ve kullanımda olduğu diğer ülkelerin telif hakları yasalarına göre korunmaktadır. İstisna olmaksızın , Avon sitelerinin içeriğini oluşturan hiçbir öğe, kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, yeniden basılamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, başkalarına gönderilemez ve iletilemez. Ancak ticari içerik taşımayan kısımları, kişisel olarak bilgisayarınıza yüklemenizde bir sakınca yoktur. Böyle bir durumda kişi Avon'un internet sitelerinden ulaştığı materyallerin telif haklarının Avon'a ait olduğunu belirtmeyi, ilgili yazılara atfetmeyi, ilgili ticari markaya ait kısıtlamalara ve yasal zorunluluklara uyacağını kabul eder. İndirilen bu materyaller hiçbir şekilde ticari amaçlı kullanılamaz. İlgili materyallerin değiştirilerek ya da farklı amaçlar için kullanılması Avon'un telif ve tescil haklarının çiğnenmesi anlamına gelmektedir.

Bültenler ve E-Mailler

Avon; Avon internet sitelerinin bir parçası olarak bülten ve e-posta fonksiyonları sunabilir.

Kullanım Sınırı

Eğer aksi belirtilmediyse sitedeki promosyon amaçlı ürünler sadece Türkiye'de mevcuttur. Avon bu siteyi Türkiye'deki ofislerinden kontrol etmektedir. Bu sitede yayınlanan ürünlerin diğer bölgelerde de satıldığı ile ilgili Avon herhangi bir garanti vermemektedir. Diğer ülkelerden bu siteye giriş yapan kişiler kendi insiyatifleri dahilinde kendi yerel kanunlarını kabul etmiş sayılır.

İtirazlar

Avon internet sitesinden ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye Avon sitesinden ulaşılabileceğine dair bir teminat vermez. Bu bilgileri kullanarak, kullanıcı tüm riski kabul etmektedir. Avon, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez.

Mesuliyet Sınırlaması

Avon web sitesinin kullanımından veya yanlış kullanılmasından kaynaklanan direkt, dolaylı, özel, önemli veya tesadüfi herhangi bir hasardan dolayı Avon sorumlu değildir. Sizin siteyi kullanmanızdan dolayı gerçekleşebilecek zararlar ve kayıplar karşılığındaki Avon'un toplam mesuliyeti sizin ödediğiniz miktarı geçmeyecektir.

Tazminat

Site yönetmeliğine aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle kişi, Avon'un, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

Anlaşmazlık Hali

Bu terimler ve koşullar T.C kanunlarıyla yönetilmektedir. Bu koşullarla alakalı olarak doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için T.C. hukukuna uygun olarak T.C. mahkemeleri yetkilidir. Mahkeme kararı taraflar için kesin ve nihaidir. Eğer herhangi bir provizyon kanunsuz, geçersiz veya uygulanamaz ise bu geri kalanların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Bu bütün bir antlaşmadır ve iki tarafın da onayı olmadan değiştirilemez.

Merkez Ofis

Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Atatürk Bulvarı No:216/A
Başakşehir İstanbul

Tel: (0212) 473 11 11
Faks: (0212) 473 11 12

Size En Yakın Temsilci

Avon'un sizlere sunduğu hizmet sayesinde kendi evinizde alışveriş etmenin rahatlık ve kolaylığından yararlanabilirsiniz. Satış Temsilcileri sayesinde yeni ürünlerden ve promosyonlardan haberdar olabilir ve kataloğumuzu inceleyerek evinizden çıkmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken "Nasıl Satın Alabilirim" altında yer alan "Müşteri Olmak İçin" menüsüne tıklayarak gelen sayfadaki formu doldurmanız gerekmektedir. Size en yakın Temsilcimiz, en kısa zamanda size ulaşacak ve istediğiniz ürünleri katalogundan seçmenize yardımcı olacaktır.

Temsilci Olmak İçin

T.C Vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş herkes, Avon Satış Temsilcisi olabilir. Temsilci olmak için "İş Fırsatları" altında yer alan "Avon Dünyası'na Katılın" menusundeki "Temsilci Başvurusu" sayfasındaki formu doldurabilir ya da 0800 211 44 80/81 numaralı Ücretsiz Danışma Hattını arayabilirsiniz. Her iki durumda da adresinize en yakın Bölge Yöneticimiz en kısa süre içinde sizi arayacak ve Temsilci olmanız için gerekli işlemleri yapacaktır.

Müşteri Olmak İçin

Avon müşterileri, Avon ürünlerine evlerinde sahip olma şansına sahiptir. Geniş ürün katalogundan seçtikleri ürünleri, Satış Temsilcileri aracılığıyla satın alabilirler. Ürünlerimiz en geç 7 gün içinde ellerine ulaştırılır. Avon, kurulduğu günden bu yana koşulsuz temsilci memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmakta ve müşterinin memnun kalmadığı tüm ürünlerini iade olarak almaktadır. Avon çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cilt bakımından makyaja, kişisel bakımdan parfümlere ve güneş ürünlerine kadar her türlü ürünü Avon Temsilcinizden temin edebilirsiniz.

Avon ürünlerini satın almak için, 0800 211 44 80/81 numaralı Ücretsiz Danışma Hattını arayabilir ya da "Nasıl Satın Alabilirim" altında yer alan "Müşteri Olmak İçin" menüsüne tıklayarak gelen sayfadaki formu doldurabilirsiniz. Formunuz bize ulaştıktan sonra, en kısa zaman içinde Temsilcilerimizden bir kişi size yönlendirilecektir. Temsilcimiz size ürünler hakkında bilgi verecek, sizin için en doğru ürünleri sipariş etmenize yardımcı olacaktır.

Aldığım Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız bir ürünümüzü iade etmek için, ürünü satın aldığınız Avon Satış Temsilcisi'ne başvurmanız gerekmektedir. Kanunen 10 gün olan iade süresi Avon'da 3 kampanya olarak uygulanmaktadır. Ürünü satın aldığınız kampanya dahil, 3 kampanya içinde iade etmeniz gerekir. Örneğin: Kampanya 2'de satın aldığınız bir ürünü en son Kampanya 4 içinde iade edebilirsiniz.

Avon Kataloğu   Avon Temsilci Girişi
Avon Katalogları   Avon Temsilci Girişi, Avon temsilci girişi sipariş işlemleri ve Avon temsilci girişi alışveriş
     
Avon 2023 Katalogları   Avon Temsilci Sipariş
Avon 2023 Katalogları   Avon Temsilci Sipariş Verme
     
    Avon Mobil
    Avon Mobil Uygulaması

 


Avon.com.tr, Avon Temsilci Girişi, Avon Katalogları, Avone.com.tr giriş, Avon Temsilcisi olma ve sorgulama bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Kategori: Firmalar / AvonDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar