Atlas Jet Uçak Bileti Seferleri

Atas Jet firmasının uçak seferlerini sorgulamak veya online uçak bilet satın almak için aşağıda verilen bağlantıya tıklayınız.

Atlas Jet Uçak Bileti Sefer sorgulaması

Atlas Jet uçak bileti sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz.

Atlas Jet bilet sorgulaması için yukarıdaki bağlantıya tıklayınız. Uçak sefer sorgulama sayfasından bilet satın alma ve rezervasyon bilgilerine de ulaşabilirsiniz. İndirimli uçak bileti satın alabilir çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Jetmil Mil

Atlasjet havayollarının yurtiçi ve yurtdışı tarifeli seferleri ile yapacağınız uçuşlarda jetmil kazanabiliyorsunuz.

Jetmil kartınız ile dönemsel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı firmalar ile yapacak olduğunuz otel konaklamalarından araç kiralamalara kadar seyahat harcamalarınızda jetmil kazanabilirsiniz.

Atlasjet ile bir yıl içerisinde belli bir uçuş sayısına ulaştığınızda elite üyelik hakkına sahip olabilir, elite üye avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kayıtlı Bagaj Bilgileri

Atlasjet'e uçagın alt bölümünde taşıması için teslim edilen bagajdır. Yolcu bütün bagajlarını Atlasjet'e teslim ettikten sonra Atlasjet personeli her bagaj için yolcunun ismini, uçuş numarasını ve bilette ki uçulacak şehirleri belirten etiketleri üretir. Bagaj etiketlerinin bir kopyasını yolcuya varışta bagajını alması için teslim edilir. Bir parça bagaj 32 kg. dan ağır olamaz. Ağırlık limitini asan bagajlarda ekstra ücret alınır.

Zeytinyağı, turşu, salça gibi akıcı maddeler; aseton, kolonya gibi yanıcı maddeler ve bagaj niteliği taşımayan teneke kutu, çuval, naylon torba, bidon gibi eşyaların serbest bagajınızda veya kabin bagajını olarak hiçbir şekilde uçağa alınmayacağı unutulmamalıdır.

 El Bagajı Bilgileri

Kabine alacağınız bagajlarınız ayak altına veya baş üstü kabin rafına sığacak büyüklükte olmalı, maksimum 25x45x56 cm ölçülerinde olmalı ve ağırlığı 8 KG aşmamalıdır. Bu ölçülere uymayan el bagajları uçağın alt bölümüne alınacaktır. Bagajlarınızın içine ve dışına isim ve adres etiketi yapıştırılmalıdır.

İniş ve Sonrası Hizmetler

Havaalanına gidiş-gelişler için ücretsiz servis imkanlarından yararlanabilirsiniz. Adana, İzmir, Bodrum ve Antalya bölgelerinde, havaalanına gidiş-geliş için uçuş saatlerine göre düzenlenen özel klimalı Atlasjet servislerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Atlas Jet Uçak Seferi Olan Yerler

ISTANBUL (Ataturk), ADANA, ANKARA, ANTALYA, BODRUM, CIDDE, DALAMAN, ERBIL, GAZIANTEP, ISTANBUL (Sabiha Gökçen), IZMIR, KAYSERI, LEFKOSA(Ercan)-KKTC, LONDON (Luton), MYKONOS, NIZHNEKAMSK (TATARISTAN), SHARJAH, SIMFEROPOL, SULEYMANIYE, TAHRAN, TIFLIS


Kategori: Sorgulamalar / Uçak Sefer Sorgulama

Açıklamalar: Atlas Jet Uçak Bileti,

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar