Aslan - Oğlak Burcu Uyumu

Aslan ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Aslan - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Aslan - Oğlak Burcu Uyumu

Aslan Burcu ve Oğlak Burcunun birbirleri ile olan uyumları:

Aslan Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu


Ateş grubuna mensup olan Aslan burcu ve toprak burcuna ait olan  Akrep burcu için çok uyumlu diyemeyiz fakat çok büyük olumsuzluklarda yoktur. Oğlak burcu kışın en ağır günlerinde dünyaya gelmiş olan bir burçtur. Aslan burcu ise yazın ateş gibi olduğu günlerde dünyaya gelmiştir. Aslan burcu insanı lider olmadığı ortamlarda bulunmaktan hoşlanmaz ve her girdiği ortamda liderliğini göstermek için elinden geleni yapar, ön plana çıkmayı, ön planda olmayı fazlasıyla sever. Aslında burcu insanı için balık burcu veyahut yengeç burcu gibi sessiz kalabilen, sakin olan burçlar daha uyumlu olacaktır. Çünkü Oğlak burcu insanı lafını söylemekten asla çekinmez, sakinlikte bu burçtan oldukça uzaktır. Aslan burcunun 'lider benim' tavırları Oğlak burcuna oldukça itici gelecektir. Elbette birbirlerine fedakarlık yaptıkları taktirde işler tam tersine dönecektir. Birbirlerine anlayış gösterdikleri taktirde bu ikili mutlu bir beraberliğe adım atacaklardır. Tabi bu durumda anca birbirlerine büyü bir elektriklenme hissettiklerinde olacaktır. Her ikisi de hemen parlayan yapılarını arka plana atabildiklerinde uyumu yakalayacaklardır.

Aslan burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Aslan Burç Uyumu

Aslan burcunuzun taşını öğrenin: Aslan Burç Taşları

Açıklamalar: Aslan - Oğlak Burç uyumu, Aslan Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Aslan Oğlak İlişkisi açıklanmaktadır.
 Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar