Aslan Burcu Taşları ve Özellikleri

Aslan burcuna uygun olan taşların listesi, bu taşların özellikleri ve ne gibi faydaları olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kendinize uygun hissettiğiniz taşı seçebilirsiniz.

Akik Taşı Bedensel ve zihinsel güçlendirici olarak bilinen bu taş, taşıyan kişinin korkmasını engellemektedir...
   
Kuvars Taşı Alkol bağımlıları için özellikle tercih edilmesi gereken bir taştır. Endişelerden arındırır...
   
Ametist Taşı Ameteist taşı enerji, mutluluk ve huz verir. Ayrıca bu taşın korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırdığına inanılır...
   
Kehribar Taşı Kehribar taşı; yaşamın yük olmaya başladığında, sorumlulukların sıkıntı vermeye başladığında enerji vererek canlandırır...
   
Sitrin Taşı Sitrin taşı; Bireylerin kendine olan güvenini arttırır ve ortamdaki negatif elektriği alır...
   
Topaz Taşı Topazın birçok rengi vardır. Altın rengi topaz bolluğu ve bereketi simgeler, kişilere enerji verir...

Diğer Burçların TaşlarıAslan Burcu  Taşları
Aslan burcu arasından seçim yapabileceğiniz 6 tane farklı taş vardır. Bu taşlardan kendinize en uygun olanı hislerinize dayanarak seçebilirsiniz. Burç taşı seçimi yaparken farklı burçların taşlarının size uygun olduğunu düşünüyorsanız o taşı da seçebilirsiniz. Bu tamamen sizin düşüncelerinize bağlıdır.


Açıklamalar: Aslan burcu taşları ve burç taşları özellikleri, Aslan burcu uyumlu taşların listesi, Burç Taşlarını öğrenebilirsiniz.

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar