Ankara Bahçelievler Elektrik Çilingir

Ankara ili ÇANKAYA ilçesinde faaliyet gösteren Ankara Bahçelievler Elektrik Çilingir firması bilgiler yer almaktadır. Ankara Bahçelievler Elektrik Çilingir firması Elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 03122135080 olup 7.Cad.25. Sk. 7/B Bahçelievler / Ankara adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Ankara Bahçelievler Elektrik Çilingir

Faaliyet Konusu: Bina içi Her Türlü Elektrik Arıza Giderimi Bina Konuşma Sistemi -Görüntülü/Görüntüsüz Diafon Sistemi- Otomat Sistemleri Bina içi ve Bahçe Aydınlama Sistemleri -Sensörlü Armatür Montajı- Bina Dışı Bahçe Aydınlatması -Fotosel ve Bahçe Direği Montajı- Bina içi Elektrik ve Telefon Kablolarının yenilenmesi Elektrik ve Telefon Hattı Çekilmesi Bina içi Ankastre Telefon Sistemi Yapılması Her türlü Elektrik Malzemeleri Satış ve Montajı Her türlü Beyaz Eşya Tamiri
Telefon: 03122135080
Web Sitesi: http://www.bahcelievlerelektrik.com/
Faks:
Adres: 7.Cad.25. Sk. 7/B Bahçelievler / Ankara   ÇANKAYA / Ankara
   

Ankara Bahçelievler Elektrik Çilingir firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Ankara Bahçelievler Elektrik Çilingir" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar