Anadolu Elektrik Otomasyon

Aydın ili NAZİLLİ ilçesinde faaliyet gösteren Anadolu Elektrik Otomasyon firması bilgiler yer almaktadır. Anadolu Elektrik Otomasyon firması Elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02563155212 olup Yeni Sanayi Mahallesi 517 Sokak Numara 82 Nazilli/AYDIN adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Anadolu Elektrik Otomasyon

Faaliyet Konusu: Anadolu Elektrik 2010 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde kaliteli ve yenilikçi anlayışı ile elektrik ve otomasyon sektörünün öncülerinden olma hedefi ile kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini hedef alıp gelişmiş teknolojiyi kullanan ANADOLU ELEKTRİK dünyanın önemli markaları ile çalışmaktadır.
Telefon: 02563155212
Web Sitesi: http://www.anadoluotomasyon.org
Faks: 02563155212
Adres: Yeni Sanayi Mahallesi 517 Sokak Numara 82 Nazilli/AYDIN   NAZİLLİ / Aydın
   

Anadolu Elektrik Otomasyon firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Anadolu Elektrik Otomasyon" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar