Akrep - Oğlak Burcu Uyumu

Akrep ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Akrep - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Akrep - Oğlak Burcu Uyumu

Akrep Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu

Akrep burcu kişilerle Oğlak burcu olan kişiler genellikler birbirleriye uyumludurlar.

Akrep burcu ile Oğlak burcu için elementler açısından bakıldığında uyum gözükmektedir. Tutkusu, duygusu ön planda olan Akrep çekiciliği ile de oldukça dikkati üzerine toplar, gücü sever ve kontrolü elinde tutmaktan hoşnut olur. Akrep burcu insanının büyük kıskançlıkları vardır. Oğlak burcu insanının ise düşünceli oluşu, adımını sağlam atan yapısı, sabrı ön plandadır. Sevdiğinde yapamayacağı bir şey olmadığını gösteren oğlak burcu bazı zamanlarda utangaç yapılarından dolayı duyguları konusunda arka planda kalabilir. Maddi yönden oldukça tutumlu olan Oğlak, Akrep burcunu bu yönde kendinden uzaklaştırabilir. Birliktelikte kimin üst dümende olacağı belli değildir, birbirleriyle iç savaşlar yaşayabilirler. Akrep burcu insanı kendisini bastıracak bir güçte burçla birlikte olmak istediğinden Oğlak burcu onun için harika bir detay olabilir. Birbirine sadakatli olacak iki burcun ilişkisi arzulu ve tutkulu ilerleyiş gösterecektir.Akrep burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Akrep Burç Uyumu

Akrep burcunuzun taşını öğrenin: Akrep Burç Taşları

Açıklamalar: Akrep - Oğlak Burç uyumu, Akrep Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları ve Burçların Uyumları tablosu, Akrep Oğlak İlişkisi anlatılmaktadır.
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar