Akrep Burcu Taşları ve Özellikleri

Akrep burcuna uygun olan taşların listesi, bu taşların özellikleri ve ne çeşit faydaları olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Size en uygun olduğunu hissettiğiniz taşı seçebilirsiniz.

Ametist Taşı İbrani rahiplerin boyunlarında taşıdıkları ametist taşı, pagan inancında itidal taşı olup gece taşıdır ve uykuda, düşlerinizi kabuslardan koruduğuna inanılır...
   
Pembe Kuvars Taşı Onu taşıyan kişiye kendisiyle barışık olma ve kendini kabullenme hissini verir...
   
Obsidyen Taşı Zihnimizi gereksiz bulanıklıktan kurtarır, Korku duygularını yok ettiği için olumlu değişikliklere rahatlıkla bakabilmemizi sağlar...
   
Lal Taşı Kişi kendini heyecanlı hissettiğinde lal taşı onun karar verme yetisini güçlendirir...
   
Kaplan Gözü Taşı Pembe kuvars; Alkol bağımlıları için özellikle tavsiye edilen bir taş türüdür...
   
Mercan Taşı Yapacağı her yeni işte bilinçli ve kararlı olmayı, olumsuz her şeye karşı güçlü olmasını sağlar...
   

Diğer Burçların TaşlarıAkrep Burcu Taşları

Akrep burcunda da seçim yapabilceğiniz bir çok taş vardır. Bu taşlardan size en uygun olanı hislerinize göre seçmeniz gerekiyor.
Açıklamalar: Akrep burcu taşları ve burç taşları özellikleri, Akrep burcu uyumlu taşların listesi, Burç Taşları açıklanmaktadır.

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar