Akar Elektrik

İstanbul - Avrupa ili BAŞAKŞEHİR ilçesinde faaliyet gösteren Akar Elektrik firması bilgiler yer almaktadır. Akar Elektrik firması Elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02126910052 olup Kayabaşı Mh. İstiklal Cd. No:133 Başakşehir / İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Akar Elektrik

Faaliyet Konusu: Aydınlatma Sistemleri -Genel, Dekoratif, Acil Çıkış- Kuvvet ve UPS Dağıtım Sistemleri Topraklama ve Paratoner Sistemleri Bina Otomasyon Sistemleri Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri Anons ve Seslendirme Sistemleri Konferans Sistemleri Merkezi Saat Sistemleri Güvenlik -Giriş Kontrol, CCTV, Çevre Kontrol, Hırsız Alarm, vb.- Sistemleri Telefon ve Data Sistemleri TV, Video ve Uydu Anten Dağıtım Sistemleri Telekomünikasyon Altyapı Sistemleri Fabrika Altyapı Sistemleri Komple Tesisatı
Telefon: 02126910052
Web Sitesi: http://www.akarelektrik.weebly.com
Faks:
Adres: Kayabaşı Mh. İstiklal Cd. No:133 Başakşehir / İstanbul   BAŞAKŞEHİR / İstanbul - Avrupa
   

Akar Elektrik firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Akar Elektrik" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Kategori:


Faaliyet Konuları: başakşehir aydınlatma sistemleri,Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar