ABank Kredi Hesaplama


A Bank "Kredi Hesaplama" ve hızlı ihtiyaç kredisi başvuru sayfasına erişim sağlamak ve Abank kredileri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

A Bank  Kredi Hesaplama

Kredi hesaplama sayfasından bireysel ihtiyaç kredisi hesaplama, taşıt kredisi hesaplama, konut kredisi hesaplama, evime nakit kredi hesaplamalarını yapabilirsiniz. A Bank kredi hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

A Bank Konut Kredisi: Vade: En az 3 ay, en fazla 120 aydır. Teminat: İpotek teminatı alınır. Kefilsiz kullandırılır. (Yapılacak değerlendirme sonucunda ABank'ın kefil isteme hakkı mevcuttur.)

Evime Nakit Kredi: Vergi ve Fon: Konut teminatlı nakit kredide ve bu kredilerin yeniden finansmanında %15 KKDF alınır, BSMV alınmaz. Masraflardan BSMV alınmaz. Sigorta: Kredi teminatı için Kredili Hayat Sigortası, Konut Sigortası ve DASK yapılması gereklidir. Hayat sigortası yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre, Konut Sigortası ve DASK konutun metrekaresine, konut bedeline ve bulunduğu bölgeye göre değişmektedir.

Taşıt Kredisi: Vade: En az 3 ay, en fazla 48 aydır. Teminat: Taşıt üzerine rehin tesis edilir ve borç bitene kadar satılamaz şerhi konulur. Kefilsiz kullandırılır. (Yapılacak değerlendirme sonucunda ABank'ın kefil ya da diğer teminatları isteme hakkı mevcuttur.) 5 yaş ve altındaki araçlar için taşıt kredisi kullanılabilir.

Bireysel İhtiyaç Kredisi: Vade: En az 3 ay, en fazla 36 aydır. Teminat: Teminatsız kullanılır. (Yapılacak değerlendirme sonucunda ABank'ın kefil isteme hakkı mevcuttur.) Vergi ve Fon: % 15 KKDF ve % 5 BSMV alınır. Sigorta: Kredi teminatı için Hayat Sigortası yapılması gereklidir. Sigorta tutarı yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre değişmektedir

Kredili Mevduat Hesabı (KMH): Vadesiz Mevduat hesabınızda yeterli para olmasa bile, belirlenen limit dahilinde hesabınızdan para çekebilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz.

A Bank Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Nüfus Cüzdanı
Adres Teyit Edici Belge
Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu, Kira Kontratı, vb.)

A Bank Bireysel Kredi başvurusu:

A Bank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu SorgulamaKategori:

Açıklamalar: ABank Bankası Kredi Hesaplama, ABank Kredi sorgulama ve ABank Kredi Faiz Oranlarını öğrenebilirsiniz.Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar