PTT PALANDÖKEN Şubeleri Listesi

 

PALANDÖKEN ilçesinde faaliyet gösteren PTT PALANDÖKEN şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - Yenişehir Şubesi Müftü Solakzade Mh. Mevlana Cd. No1 Palandöken/Erzurum PALANDÖKEN 04423155866
PTT - Yıldızkent Şubesi Osmangazi Mh. 220. Sk. No1 Palandöken/Erzurum PALANDÖKEN 04423425783
PTT - Yunusemre Şubesi Yunusemre Mh. Samsun Cd. 1. Kocasinan Sk. Kocasinan Sit. D Blok No14 Palandöken/Erzurum PALANDÖKEN 04423152789

PALANDÖKEN ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT PALANDÖKEN şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın PALANDÖKEN PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT PALANDÖKEN şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan PALANDÖKEN ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

PALANDÖKEN PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

 


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar