PTT NUSAYBİN Şubeleri Listesi

 

NUSAYBİN ilçesinde faaliyet gösteren PTT NUSAYBİN şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - Akarsu Ptt Acentesi Akarsu Mh. Nusaybin Cad. No 1 Nusaybin Mardin NUSAYBİN 04824365349
PTT - Hükümet Konağı Ptt Şubesi Devrim Mh. İsmail Irmak Bulvarı Nusaybin Mardin NUSAYBİN 04824151598
PTT - Nusaybin Ptt Merkezi Selahaddin Eyyubi Mah. Posta Sk. No3 Nusaybin Mardin NUSAYBİN 04824151001

NUSAYBİN ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT NUSAYBİN şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın NUSAYBİN PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT NUSAYBİN şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan NUSAYBİN ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

NUSAYBİN PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

CUMHURİYET, KALE, MERCAN, NEZİR DEVRİMCİ, SABRİ TURGAY, ŞEHİT FATİH DURU, ABDÜLKADİRPAŞA, CİHAN, ÇELİK YURT, KIŞLA, YENİŞEHİR, YENİTURAN, YEŞİL, YEŞİLKENT, YILDIRIM, ZEYNELABİDİN,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar