PTT MİDYAT Şubeleri Listesi

 

MİDYAT ilçesinde faaliyet gösteren PTT MİDYAT şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - Acırlı Acentesi Acırlı Mh. Evliya Cad. No 6 Midyat Mardin MİDYAT 04824736061
PTT - Çavuşlu Acentesi Çavuşlu Mh. Anafartalar Cad. Midyat Mardin MİDYAT 04824724112
PTT - Midyat Hükümet Ptt Merkezi Yeni Mah. Cumhuriyet Cd. No16 Midyat Mardin MİDYAT 04824621650
PTT - Midyat Ptt Şubesi Gölcük Mah. Cumhuriyet Cd. No 298 Midyat Mardin MİDYAT 04824640700
PTT - Söğütlü Ptt Acentesi Söğütlü Mh. Ganibey Cad. Midyat Mardin MİDYAT 04824712127
PTT - Şenköy Ptt Acentesi Şenköy Mh. Ulucami Cad. 309. Cad. Midyat Mardin MİDYAT 04824767103

MİDYAT ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT MİDYAT şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın MİDYAT PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT MİDYAT şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan MİDYAT ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

MİDYAT PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

AKÇAKAYA, BAĞLAR, BAĞLAR, BAHÇE, BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER, CUMHURİYET, CUMHURİYET, ÇANKAYA, FATİH, FATİH, GÖLBAŞI, GÖLCÜK, GÜNDOĞDU, HÜRRİYET, IŞIKLAR, KARŞIYAKA, KARŞIYAKA, KARŞIYAKA, KULE, MEYDAN, ORTA, ULUCAMİ, YENİ, YENİ, YENİ, YENİCAMİ, ZİYARET,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar