PTT KUMLU Şubeleri Listesi

 

KUMLU ilçesinde faaliyet gösteren PTT KUMLU şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - Kumlu Şubesi Fevzi Çakmak Mh. Atatürk Cd. 3 Kumlu/Hatay KUMLU 03264612001

KUMLU ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT KUMLU şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın KUMLU PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT KUMLU şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan KUMLU ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

KUMLU PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

BAĞLIK, CUMHURİYET, DENİZ, ESKİ CAMİİ, İNCEKUM, KARAGÖZ, KARŞIYAKA, KARŞIYAKA, KASAPÇAYIRI, KAVAKDİBİ, MERKEZ, MERKEZ ORTA, ORTA, RESİLLER, SARIKAVAK, ŞİRLENGİÇ, YALI, YENİ, YENİCE, CUMHURİYET, FEVZİ ÇAKMAK, GÖKÇEOĞLU,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar