PTT KIRIKHAN Şubeleri Listesi

 

KIRIKHAN ilçesinde faaliyet gösteren PTT KIRIKHAN şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - ADLİYE PTT ŞUBESİ Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd. 97 Kırıkhan/Hatay KIRIKHAN 03263444123
PTT - Kırıkhan PTT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ Cumhuriyet Mh. General Şükrü Kanadlı Cd. 90 Kırıkhan/Hatay KIRIKHAN 03263441001
PTT - Kurtlusoğuksu Acentesi Kurtlusoğuksu Mh. Kırıkhan/Hatay KIRIKHAN 03263818238
CAMUZKIŞLASI Camuzkışlası Mh. Camuzkışlası Köyü İç Yolu Kırıkhan/Hatay KIRIKHAN 03263441001

KIRIKHAN ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT KIRIKHAN şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın KIRIKHAN PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT KIRIKHAN şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan KIRIKHAN ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

KIRIKHAN PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

408 EVLER, ALAKOYUN, ALPARSLAN, AYDINLI, BAHÇELİ, BAHÇELİEVLER, BARBAROS, CUMHURİYET, ÇANKAYA, FATİH, FEVZİ ÇAKMAK, GAZİ, GÜNDÜZ, İMECE, KURTULUŞ, MENDERES, MİMAR SİNAN, ÖZYÖNÜK, YENİ,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar