TURKCELL KİLİS Bayileri

 

KİLİS Turkcell Bayileri:

Turkcell KİLİS bayilerinin listesi aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Tüm Hizmetler ile KİLİS Turkcell bayilerinin güncel iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. İlçe seçimi yaparak en yakın bayinin adres ve telefon bilgilerini öğrenebilirsiniz.


İLÇE

Yeni Abonelik talepleri için: 0(212) 942 31 10


Bayi Adı Bayi Adresi Bayi Telefonu İlçe
HIZLI TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ PAZAR Merkez Ketenciler Mh. Debboy Sokak No:3 / Kilis Merkez 79200 Kilis +90 (348) 310 0000 KİLİS MERKEZ
POLAT GSM ELEKTRONIK BUYUKKUTAH MAHALLESI CUMHURIYET CADDESI NO:179 / Merkez 11111 Kilis +90 (348) 814 0533 KİLİS MERKEZ

Tüm Hizmetler ile tüm Turkcell KİLİS bayilerinin bilgilerini öğrenin. En yakın KİLİS bayi nerede hemen öğrenebilirsiniz. Aboneliğiniz ile ilgili bir çok işlemi Turkcell bayilerinden gerçekleştirebilirsiniz. Abone merkezlerinden kampanyalar ve paketler ile ilgili bilgi alabilir, yeni abonelik yapabilirsiniz.

KİLİS TURKCELL Bayi ve İletişim Merkezi listesi için ilçe seçiniz. KİLİS ilinin ilçelerindeki Turkcell bayilerini listeleyebilirsiniz. Turkcell hattından müşteri hizmetlerini aramak için telefonunuzdan 532 tuşlayabilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit telefon hatlarından Turkcell müşteri hizmetlerine 0532 532 0000 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

KİLİS ilinde bulunan yetkili satış noktaları ve bayilerin iletişim bilgileri bulunmaktadır. Tüm Hizmetler KİLİS Turkcell Bayilerin tablosunu inceleyerek adres ve telefon bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz ilçedeki bayi bilgilerini öğrenerek abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Hizmetler:

Turkcell KİLİS bayilerinin verdiği hizmetlerin listesi aşağıdadır.

  • KİLİS Turkcell Abonelik işlemleri
  • Fatura Ödeme
  • Tarife Değişikliği
  • Turkcell Extra
  • Turkcell KİLİS Satış Noktaları
  • Kontur işlemleri
  • Turkcell Tarife ve Kampanya Bilgisi öğrenme
  • Turkcell Superonline - Superonline Adsl ve Fiber internet hizmeti ile ilgili kampanyalar ve online abonelik talebi.

Kategori: Ana Sayfa > Yetkili Bayiler > Turkcell Bayileri


Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar