TURKCELL KARS Bayileri

 

KARS Turkcell Bayileri:

Turkcell KARS bayilerinin listesi aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Tüm Hizmetler ile KARS Turkcell bayilerinin güncel iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. İlçe seçimi yaparak en yakın bayinin adres ve telefon bilgilerini öğrenebilirsiniz.


İLÇE

Yeni Abonelik talepleri için: 0(212) 942 31 10


Bayi Adı Bayi Adresi Bayi Telefonu İlçe
MURAT TEKNOLOJİ ÜRÜNGIDA ORTA KAPI MAH.FAİK BEY CAD.IRMAK APT ALTI ZEMİN KAT 25/A / Merkez 11111 Kars +90 (474) 212 4048 KARS MERKEZ
MURAT TEKNOLOJİ ÜRÜNGIDA İNŞAA Merkez ORTAKAPI MAH.KAZIMPASA CAD.NO:180 MERKEZ / Merkez 11111 Kars +90 (474) 212 0532 KARS MERKEZ
YAKUP KIZILKAYA-10061627788 ISTIKLAL CAD.NO:39 / Kağızman 11111 Kars +90 (474) 351 6176 KAĞIZMAN

Tüm Hizmetler ile tüm Turkcell KARS bayilerinin bilgilerini öğrenin. En yakın KARS bayi nerede hemen öğrenebilirsiniz. Aboneliğiniz ile ilgili bir çok işlemi Turkcell bayilerinden gerçekleştirebilirsiniz. Abone merkezlerinden kampanyalar ve paketler ile ilgili bilgi alabilir, yeni abonelik yapabilirsiniz.

KARS TURKCELL Bayi ve İletişim Merkezi listesi için ilçe seçiniz. KARS ilinin ilçelerindeki Turkcell bayilerini listeleyebilirsiniz. Turkcell hattından müşteri hizmetlerini aramak için telefonunuzdan 532 tuşlayabilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit telefon hatlarından Turkcell müşteri hizmetlerine 0532 532 0000 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

KARS ilinde bulunan yetkili satış noktaları ve bayilerin iletişim bilgileri bulunmaktadır. Tüm Hizmetler KARS Turkcell Bayilerin tablosunu inceleyerek adres ve telefon bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz ilçedeki bayi bilgilerini öğrenerek abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Hizmetler:

Turkcell KARS bayilerinin verdiği hizmetlerin listesi aşağıdadır.

  • KARS Turkcell Abonelik işlemleri
  • Fatura Ödeme
  • Tarife Değişikliği
  • Turkcell Extra
  • Turkcell KARS Satış Noktaları
  • Kontur işlemleri
  • Turkcell Tarife ve Kampanya Bilgisi öğrenme
  • Turkcell Superonline - Superonline Adsl ve Fiber internet hizmeti ile ilgili kampanyalar ve online abonelik talebi.

Kategori: Ana Sayfa > Yetkili Bayiler > Turkcell Bayileri


Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar