PTT HINIS Şubeleri Listesi

 

HINIS ilçesinde faaliyet gösteren PTT HINIS şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - Hınıs Merkez Müdürlüğü Yukarı Kayabaşı Mah. No48 Hınıs Erzurum HINIS 04425113335

HINIS ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT HINIS şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın HINIS PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT HINIS şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan HINIS ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

HINIS PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

KÖPRÜBAŞI, TİRYAKİ, AŞAĞIKAYABAŞI, BAHÇE, GÜLİSTAN, KARAKULA, KOLHİSAR, KÖPRÜBAŞI, PINARBAŞI, SARILI, YENİKENT, YEŞİLBAHÇE, YUKARIKAYABAŞI,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar