PTT ERZİN Şubeleri Listesi

 

ERZİN ilçesinde faaliyet gösteren PTT ERZİN şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
ERZİN PTT MÜDÜRLÜĞÜ İstiklal Mh. Davut Yülek Sk. 5 Erzin/Hatay ERZİN 03266815001
PTT - Başlamış Acentesi Başlamış Mh. Başlamış Köyü Yolu Erzin/Hatay ERZİN 03266946376

ERZİN ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT ERZİN şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın ERZİN PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT ERZİN şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan ERZİN ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

ERZİN PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

BAHÇELİEVLER, BAHÇEVAN EVLERİ, CUMHURİYET, HÜRRİYET, İSALİ, İSTİKLAL, KARAMUSTAFALI, MAHMUTLU, MUSTAFALI, ŞÜKRÜ PAŞA, YENİ,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar