PTT DÖRTYOL Şubeleri Listesi

 

DÖRTYOL ilçesinde faaliyet gösteren PTT DÖRTYOL şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - Dörtyol PTT MÜDÜRLÜĞÜ Numune Evler Mh. İnönü Cd. 81 Dörtyol/Hatay DÖRTYOL 03267121844
PTT - ADLİYE PTT ŞUBESİ Numune Evler Mh. Abdi İpekçi Cd. 12 Dörtyol/Hatay DÖRTYOL 03267121944
PTT - Altınçağ Acentesi Altınçağ Mh. Atatürk Blv. 110 Dörtyol/Hatay DÖRTYOL 03267661117
PTT - Gazi Şubesi Sanayi Mh. Arı Cd. 12 Dörtyol/Hatay DÖRTYOL 03267124244
PTT - Yeşilköy Acentesi Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. Dörtyol/Hatay DÖRTYOL 03267342795

DÖRTYOL ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT DÖRTYOL şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın DÖRTYOL PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT DÖRTYOL şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan DÖRTYOL ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

DÖRTYOL PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

BAŞ, CUMHURİYET, CUMHURİYET, ÇAY, ÇAYLI, İCADİYE, İLK KURŞUN, İLKKURŞUN, KIRIK KÖPRÜ, KIŞLALAR, KURTULUŞ, MEHMET AKİF, NUMUNE EVLER, NUMUNEEVLER, OCAKLI, ÖZERLİ, SANAYİ, ŞEN MAHMUT, YENİ, YENİ, YENİYURT, YEŞİL, CUMHURİYET, FATİH, İSTİKLAL, KARACAMİ, KARACAMİİ, KARBEYAZ, KARŞI, KÜRTÜL, YENİŞEHİR, YILDIRIM BEYAZIT,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar