PTT ÇAT Şubeleri Listesi

 

ÇAT ilçesinde faaliyet gösteren PTT ÇAT şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - Çat Merkez Müdürlüğü Oyuklu Mh. Emniyet Cd. No16 Çat Erzurum ÇAT 04426112001

ÇAT ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT ÇAT şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın ÇAT PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT ÇAT şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan ÇAT ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

ÇAT PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

FATİH, KIZILCA, OYUKLU, TUZLUCA, TUZLUCABEŞİKTAŞ, YAVUZ, CAMİİ, HASTAHANE, İSTASYON, ZAFER, MERKEZ, MERKEZ, ATATÜRK, FATİH, FERHATPAŞA, KALEİÇİ, MERKEZ, PAZAR, ÇELEBİLER, MERKEZ, DERE, DURAKLI, FIRIŞLIK, GÜNEY, GÜNEYCE, HAŞAL, HATİPLER, İNCİRLİ, KARŞIYAKA, KARŞIYAKA, KAYNAR, KIRAN, MERKEZ, MERKEZ, SAKLI, TERİMLİ, YENİ, YUKARI, ADNAN MENDERES, BAHÇELİEVLER, CUMHURİYET, HACIOSMAN, KARŞIYAKA,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar