PTT BİTLİS MERKEZ Şubeleri Listesi

 

BİTLİS MERKEZ ilçesinde faaliyet gösteren PTT BİTLİS MERKEZ şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
BİTLİS ŞUBE ŞEFLİĞİ Gazi Bey Mh. Nur Cad Merkez/Bitlis BİTLİS MERKEZ 04342265454
PTT - BİTLİS PTT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ ZEYDAN Mh. Zeydan Mh. Nurullah Eren Cd. No:2 PK:13000 Merkez/Bitlis MERKEZ BİTLİS BİTLİS MERKEZ 04342265410
Bitlis Eren Üniversitesi Şubesi BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ KAMPUS Merkez Bitlis BİTLİS MERKEZ
PTT - Yolalan Acentesi Ptt Yolalan Acentesi Merkez Bitlis BİTLİS MERKEZ 04342412126

BİTLİS MERKEZ ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT BİTLİS MERKEZ şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın BİTLİS MERKEZ PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT BİTLİS MERKEZ şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan BİTLİS MERKEZ ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

BİTLİS MERKEZ PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

 


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar