PTT ADİLCEVAZ Şubeleri Listesi

 

ADİLCEVAZ ilçesinde faaliyet gösteren PTT ADİLCEVAZ şubelerinin iletişim bilgilerini bu sayfada yer alan tablodan Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. İlçenizdeki en yakın şubenin hangisi olduğunu öğrenerek şubedeki işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güncel bayi bilgileri bulunmaktadır.


Şube Adı Şube Adresi İlçe Şube Telefonu
PTT - ADİLCEVAZ PTT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ HIDIRŞAH Mh. Hıdırşah Mh. Cumhuriyet Cd. No:65 PK:13500 Adilcevaz/Bitlis ADİLCEVAZ BİTLİS ADİLCEVAZ 04343113001
PTT - Aydınlar Acentesi Ptt Aydınlar Acentesi Adilcevaz Bitlis ADİLCEVAZ 04343212109

ADİLCEVAZ ilçesinde bulunan PTT şubelerinin iletişim bilgilerini Tüm Hizmetler'den hemen öğrenin. Bulunduğunuz ilçedeki tüm bayilerin bilgilerini sorgulayarak öğrenebilirsiniz. PTT ADİLCEVAZ şubelerinin güncel listesi ile tüm şube bilgilerine ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi, PTT Kargo Sorgulaması, En Yakın ADİLCEVAZ PTT Şubesini öğrenebilirsiniz.

PTT Şubeleri Posta Kodu Sorgulama
PTT Şubeleri PTT Posta Kodu Sorgulama, Posta Kodu Öğrenme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.
   

PTT ADİLCEVAZ şubeleri iletişim bilgileri aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tüm Hizmetler'de yer alan ADİLCEVAZ ilçesindeki şubelerin iletişim bilgilerini inceleyerek en yakın şube ile irtibat kurabilirsiniz. Kargo ve posta işlemleri yapılmaktadır.

ADİLCEVAZ PTT şubelerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

ATATÜRK, BUDAKLI, ESENTEPE, GÖLTEPE, İSMET PAŞA, KIŞKILLI, MENDERES, ALAÇAATLI, ATATÜRK, CEVİZLİ, ÇAYIR, EVRENPAŞA, HIDIRŞAH, KALEBOYNU, ORTA,  


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar