2M Enerji İndirimli Elektrik Satışı

İstanbul - Anadolu ili KADIKÖY ilçesinde faaliyet gösteren 2M Enerji İndirimli Elektrik Satışı firması bilgiler yer almaktadır. 2M Enerji İndirimli Elektrik Satışı firması Elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02164146400 olup 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Esin sk. No:1 Kat:3 Kozyatağı-Kadıköy-İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

2M Enerji

Faaliyet Konusu: Günümüzde işletmelerin maliyetlerinin önemli bir bölümünü elektrik faturaları oluşturmaktadır. 2M Enerji olarak biz, müşterilerimize indirimli elektrik imkanı sağlamak ve elektrik maliyetlerini azaltmak amacındayız. Enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek siz müşterilerimizi bu yeniliklerden haberdar eder, en ucuz elektriği 2M Enerji kalitesi ile tedarik etmenizi sağlarız.
Telefon: 02164146400
Web Sitesi: http://www.2menerji.com
Faks: 02163450872
Adres: 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Esin sk. No:1 Kat:3 Kozyatağı-Kadıköy-İstanbul   KADIKÖY / İstanbul - Anadolu
   

2M Enerji firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"2M Enerji" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar