29 Eylül Hangi Burçtur?29 Eylül(29.09) : Terazi Burcu

29 Eylül tarihinde doğanlar Terazi burcuna sahiptirler. Terazi burcunun açıklaması ve özellikleri nedir gibi soruların cevapları ve yer almaktadır. 29 Eylül 2021 tarihi Çarsamba Gününe denk gelmektedir ve bugünden itibaren 10 gün vardır. 29 Eylül hangi burç olduğu dışındaki diğer tarihlerde doğanların burçlarını da inceleyebilirsiniz.


Terazi Burcu Özellikleri
23 Eylül - 22 Ekim tarih aralığında doğan Terazi’ler dengeye oldukça önem verirler. Bir konu hakkında olayları ölçmeden, tartmadan, denge kurmadan karar vermezler. İlişkilerinde de dengeye önem verdiklerinden güçlü adalet duygularına sahiptirler. Haksızlığa tahammülleri yoktur ve herkese adil davranırlar. Kolay kolay sinirlenmezler, genelde nazik olurlar fakat ısrar ve zorlanmaktan da hoşlanmazlar. Bu gibi durumlarla karşılaştıklarında sabır ve nezaketlerini kaybedebilirler. İyi bir konuşmacıdırlar, sakin ve yumuşak sözlerle dinleyenleri etkileyebilirler. Aşırı derecede meraklı olmalarından dolayı başkalarının hayatlarına girmekten çekinmezler. 29 Eylül tarihinde doğan Terazi burcu insanları hayatlarındaki her şeyin güzel olmasını isterler ve arkadaşlarının sahip olduğu güzel şeyleri kıskanıp onlara ulaşmak için türlü yollara başvurabilirler. Yalnızkalmayı istemezler, dostluğa ve arkadaşlığa önem verirler.

Terazi burcunun yükselenini bulma: Terazi Burcu Yükseleni

Terazi burcunun taşları: Terazi Burcu Taşları

Terazi burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Terazi Burcu Uyumu

29 Eylül Terazi Burcu

Bu sayfadan 29 Eylül tarihi için burcunuzun hangisi olduğunu sorgulayabiliyorsunuz. 29 Eylül için sorguladığınız Terazi burcunun özellikleri ve yorumlarına da ulaşabiliyorsunuz. Terazi burcu ile ilgili merak ettikleriniz ve sormak istediğiniz sorularla ilgili olarak burç forum bölümümüzü de kullanabilirsiniz. Terazi burcu ile ilgili bilgiler alabilirsiniz ve sormak istediklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca 29 Eylül tarihine karşılık gelen Terazi burcunun özellikleri ile ilgili bilgileri de yukarıdan alabilirsiniz.

Burç tarihlerinden burcunucu öğrenmek için aşağıdan Ay seçiniz:


Kelimeler: 29 Eylül Hangi Burç? Burç Tarihleri, Hangi burç olduğunu öğrenme, Terazi burcu özellikleri ve burcu yorumları, Terazi burcu taşları, 29 Eylül burcu nedir?, 29 Eylül burç yorumu bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Kategori: Hangi Burç Olduğunu Öğrenme
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar