Sık Sorulan Sorular

- TümHizmetler Kimdir ?

TümHizmetler 15 yılı aşkın tecrübesiyle tüm Türkiye’de bayilik sistemini kurmuş, kurumsal firmalarla uzun yıllardır profesyonel bir şekilde ilişkilerini devam ettirmektedir. Anlaşmalı olduğu birçok firmanın Türkiye distribütörlükleri ve çözüm ortaklıklarına sahiptir. Ürün ve hizmetlerini her geçen gün geliştiren firmamız bayilerine her zaman destek vererek hizmet sektörüne katma değer sağlamıştır.

- Nasıl Başlarım ?

Bayilik başvurunuzu yaptıktan sonra ekibimiz tarafından sizlerle iletişime geçilecektir. Online bayilik sisteminiz aktifleştirildikten sonra satışını yapabileceğiniz tüm hizmetler ve sistem hakkında yerinizde veya şirket merkezimizde bilgilendirilme yapılır. Tüketicinin sadece istenilen bilgilerini giriş yaptıktan sonra ürün, hizmet, kampanya hakkında bilgileri uzman ekibimiz kendisi anlatacak ve satışı tamamlayacaktır. Bayilerimiz sözleşme, kampanya anlatımı, evrak gibi işlemlerle uğraşmaz sadece müşteri kaynağı yaratır. Bayilerimiz giriş yapılan işler üzerinden prim kazanır.

- Kazanç Sistemi Nasıl İşliyor ?

Online bayilik sistemimizde bulunan prim tablolarımızdan satılan bütün hizmetlerin ayrı ayrı hakediş fiyatlarını görebilirsiniz. Tamamlanan işlerinizden alacağınız primlerle yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

- TümHizmetler Bayilik Modeli Nasıl Çalışır ?

TümHizmetler bayilik modeli 4 farklı şekilde çalışmaktadır.

1- Ana Bayi

Her ilde bulunan ana bayilerimiz bulunduğu şehrin alt bayi organizasyonunu, tanıtım çalışmalarını ve hizmet satışlarıyla ilgilenir.

2- Fiziki Bayi

Herhangi bir sektör ayrımı yapılmaksızın fiziki yeri olan her yer TümHizmetler bayiliği alabilir. Online bayilik sistemiyle işine ek gelir sağlayabilir.

3- Bireysel Kişiler

Vergi levhası, şirketi olmayan bireysel kişiler ve öğrenciler de TümHizmetler adına satış gerçekleştirebilir.

4- Online Bayi

Web sitenizden iframe veya api kullanarak TümHizmetler bünyesinde bulunan hizmetlerin online talebini toplayabilirsiniz.

Siz de Bayimiz Olun !

Bayimiz olarak yaptığınız satışılar da yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
İster dükkanınızdan isterseniz web sitenizden(iframe veya api) satış yapabilirsiniz.