Sık Sorulan Sorular


Üyelik başvurusu yaptıktan sonra en kısa sürede Kullanıcı Adı ve Şifreniz başvuru formunda belirtmiş olduğunuz mail adresine gönderilir. Menüde bulunan Giriş Yap bölümünden Mailinize gelen Kullanıcı Bilgilerinizle giriş yapabilir, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.
Portala giriş yaptıktan sonra Müşteri Ekle bölümünden satmak istediğiniz ürün veya hizmeti seçerek tamamen teknolojik bir şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yine portalın arayüzünde bulunan “Nasıl Satış Yaparım?” rehberinden adım adım destek alabilirsiniz.
Kullanıcı hesabınızdan yapmış olduğunuz tüm satışların raporlamasını anlık olarak takip edebilirsiniz. Tamamlanan her satıştan alacağınız hak ediş miktarlarını portalın arayüzünde bulunan “Prim Sistemi” bölümünden inceleyebilirsiniz.


Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar