Fakro Çatı Merdivenleri

İstanbul - Anadolu ili SULTANBEYLİ ilçesinde faaliyet gösteren Fakro Çatı Merdivenleri firması bilgiler yer almaktadır. Fakro Çatı Merdivenleri firması Yapı İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02164988981 olup Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9 adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Fakro Çatı Merdivenleri

Faaliyet Konusu: 2016 yılına kadar yurt dışı ithalat olarak çalışan firmamız deneyimli, genç ve çözüm üreten kadrosuyla artık yürüyen merdiven üretimine Türkiye’de yapma kararı alarak İstanbul/ Sultanbeyli’de kurulan fabrikasında çağın gerekliliği olan yenilikçi ve yerli üretim anlayışı ile kendi tasarımı olan fonksiyonel ve estetik çatı merdiveni modelleri ile yurt içi ve dışı pazarlarda müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz ve sürekli artan bir kalite anlayışı ile karşılayarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız kalitenin sadece ürün kalitesi olarak değil ürünün siparişinden tüketimine kadar geçen süreyi de kapsadığının farkında olup tüm süreç içinde maksimum verim ile çalışmalarına devam etmektedir ve etmeye devam edecektir. Ayrıca bina onarım, dekorasyon ve izolasyon işlerinde, şirket bünyesine usta personeli katarak yapım işlerinde müşterilerini memnun etmiştir. İnsanlık için değer katan, çalışma hayatında saygılı, barışçıl ve güven
Telefon: 02164988981
Web Sitesi: http://www.fakrocatimerdivenleri.com
Faks: 02164988981
Adres: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9   SULTANBEYLİ / İstanbul - Anadolu
   

Fakro Çatı Merdivenleri firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Fakro Çatı Merdivenleri" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar