AVON KATALOGLARIAvon Kataloğuna Erişim için Tıklayınız.

Güncel katalog bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Avon ile ilgili Forum bölümümüzde bilgi ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Avon Kataloğu Ürün Listesi

Makyaj Malzemeleri
GÖZ
YÜZ
DUDAK
TIRNAK
MAKYAJ AKSESUARLARI

Parfüm
BAYAN
ERKEK

Kişisel Bakım
BANYO VE SPA ÜRÜNLERİ
DEODORANT & ROLL-ON
VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ
ÇOCUK BAKIM ÜRÜNLERİ
ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ
AYAK BAKIM ÜRÜNLERİ

Saç Bakımı
ŞAMPUANLAR
SAÇ BOYALARI
SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ
SAÇ ŞEKİLLENDİRME ÜRÜNLERİ
TARAKLAR & FIRÇALAR

Cilt Bakım
YÜZ BAKIM KREMLERİ
YÜZ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ
YAŞLANMA KARŞITI CİLT BAKIM
AKNEYE MEYİLLİ CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
EL VE DUDAK BAKIMI ÜRÜNLERİ
TÜM AİLE İÇİN NEMLENDİRME

Takı-Aksesuar
TAKILAR
ÇANTALAR
AKSESUARLAR
SAATLER

Meme Kanseri ile ilgili mücadele ürünleri

Avon Hakkında

Avon fimasının merkezi New York'ta olup ve "Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini karşılama vizyonuna sahip, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonlarından biridir.

Avon, Türkiye pazarında Eczacıbaşı Grubu ile ortak olarak Eczacıbaşı-Avon Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adı altında 1993 yılında faaliyete başlamış olup ve 2003 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir. 2003 yılından bu yana ise %100 Avon Kuruluşu olarak faaliyete devam etmektedir.

Avon Şirketi olarak faaliyet göstermeye başladığı tarihten bugüne kadar Avon, Türkiye Aktif Bağımsız Girişimci Satışı ve şirket gelirinde güçlü iki haneli büyümeler elde etmektedir. Bu büyüme rakamlarının bir sonucu olarak, Türkiye'de Avon kısa süre içinde doğrudan satış sektöründe açık arayla pazar lideri olmuştur. Bugün Avon, Türkiye’de toplam kozmetik pazarında pazar lideri, özellikle parfüm ve makyaj kategorilerinde ise açık ara pazar lideridir. Avon Türkiye, Avon dünyasında da en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer almaktadır. Avon Türkiye önemli ölçüde büyüme potansiyeli olan bir şirket olarak değerlendirildiğinden, farklı bir çok yatırım planlanmış olup, bu yatırımlar zamanı geldiğinde uygulanmaktadır. Yatırımlar ilk olarak müşterilerine cazip tüketici önerileri yaratmak amaçlı gerçekleşmiştir. Ürün yelpazesi genişletilerek ve Avon Kataloglarında daha rekabetçi fiyatlarda ürünleri içeren daha fazla sayfaya yer verilerek yatırım yapılmıştır. Son zamanlarda reklamlara ve Örnek Ürünlere yatırım yaparak Avon marka imajını yaratma çalışmalarımız devam etmektedir. Avon Türkiye güzellik pazarında daha hızlı büyümektedir. Bu güçlü büyümeyi desteklemek amacıyla operasyonel alt yapımıza yatırım gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu yatırımların her biri, bağımsız girişimcilerimize ve müşterilerimize daha iyi hizmet vererek ve bağımsız girişimcilerimizin harcadıkları çaba oranında yarar elde edebilmelerini sağlayarak, gerçekleştirdiğimiz büyümeyi desteklemek amacıyla yapılmıştır.

Avon'un gurur dolu tarihi bundan 125 yıl önce David H.McConnel isimli genç bir girişimcinin, kitaplarını satın alan bayanlara hediye amacıyla verdiği parfüm numunelerinin, kitaplarından daha çok ilgi çektiğini görmesi ile başlamaktadır. David McConnell 1886 yılında New York'ta, sonradan AVON ismini alacak "The California Perfume Company" isimli şirketin temellerini atmıştır. Kendisi Bayan P.F.E. Albee’yi parfümlerin satışını gerçekleştirmek ve kendisi gibi başka kadınların da bu satış ağının içinde yer almasını sağlamak üzere “Serbest Dağıtımcı” ünvanı ile görevlendirmiştir. Böylece Avon, kadınları güçlendirerek onlara kazanç fırsatı sunmak şeklinde özetlenebilecek hedefini Amerika Birleşik Devletleri’nde kadınların oy kullanma hakkı elde etmelerinden 34 yıl önce hayata geçirmiştir.

Avon 2017 Katalogları

Avon 2017 KataloğuKategori: Firmalar / Avon / Avon Katalogları


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: